ברקת ועמית 26.10.21

ברקת ועמית הם ההוכחה שהכול משתבש לטובה. תאריך חתונתם המקורי היה אמור להיות במרץ 2020 אך בדיוק 4  ימים לפני החתונה הודיעו שמבטלים אירועים עקב הקורונה. הם חלמו להתחתן בדיוק כמו שתכננו, ובעקבות הסגרים דחו את התאריך עוד 3 פעמים. במהלך הדחיות נולדה להם תינוקת מהממת שבסופו של דבר ליוותה אותם לחופה – וזה היה הכי מרגש !

ברקת ועמית הכירו במלחמת "צוק איתן" כשברקת הייתה במילואים ועמית בקבע. הם עשו משמרת לילה ביחד, ישבו וקשקשו על הספסל עד הבוקר – ומאז הם בלתי נפרדים

טיפים לארגון חתונה: "לשבת ביחד רק שניכם, ושכל אחד יתאר את התהליך של ההכנות לחתונה והחתונה עצמה מזווית העין שלו. לדבר על הדברים, לוודא שיש הבנה, ליהנות מהתהליך, לבחור את המלחמות שלכם, על מה אתם מוכנים להתפשר ועל מה לא ובעיקר – לזרוםםםם!!!"

"באנו לראות את האולם כמה ימים אחרי האירוסין, בהמלצתו של אבא שלי שהיה באירוע בלוקא. לא ממש ידענו למה לצפות, אבל כשנכנסו לאולם התאהבנו בהכל – באולם, במטבח הפתוח, באוכל המושקע, בחדר יין והכל פשוט התחבר."

"אנחנו החלטנו שאנחנו רואים בין 2-3 ספקים בכל תחום וזהו. קיבלנו המלצות מאנשים שמכירים אותנו ושאנחנו סומכים עליהם ועל הסגנון שלהם, נפגשנו עם הספקים, והספק שהיה לנו איתו חיבור מידי והעבודות שלו טובות, איתו סגרנו.

בסוף, קרה שהספקים שלנו, המדהימים, ליוו אותנו במשך כמעט שנתיים, כאבו איתנו כשנדחתה החתונה, עברו איתנו תאריך תאריך והיו איתנו בעננים כשהחתונה התקיימה".

"הקונספט שבחרנו לחתונה היה דיסני.
ההזמנה, התפריט, המגנטים, והעמדת צילום היו ממותגים.
השיר סלואו היה של דיסני וכמובן שהייתה לנו גם נסיכת דיסני פרטית שהשתתפה בחופה 
האולם היה מקושט בפרחים בגווני ורוד, וגם החופה הייתה עם בד נשפך ורוד" – הכי חתונה מהאגדות!