ירדן וברק 1.6.21

ירדן וברק הכירו במקרה במהלך התואר הראשון בבר אילן. ברק איחר לשיעור ביום הראשון של הלימודים, וכך יצא שירדן הבחינה בו בין 100 הסטודנטים שהיו בכיתה.

הצעת הנישואין של הזוג הייתה כמה שעות לפני החופשה החלומית שסגרו לרפובליקה הדומניקנית. ברק רצה שירדן תופתע ולא תצפה להצעה, ולכן ריכז את כל המשפחה והחברים בתצפית מושלמת מול הים, ממש כמה שעות לפני הטיסה. ירדן מספרת שההצעה הייתה הכי מרגשת ורומנטית, והטיול עצמו הרגיש כמו ירח דבש מוקדם.

"כשני אנליסטים מין המניין הכנו רשימת אקסל מסודרת עם כל המוזמנים, ומיד התחלנו בחיפוש אחר האולם המושלם. וכך התחלנו את המסע שלנו, ראינו לא פחות מ6 אולמות עד שהגענו ללוקא. ממש התחברנו לאווירה של המקום  כאוהבי ינות לא יכולנו שלא להשבות אחרי החדר יין של המקום, בו היינות מוגשים לאורחים עי סומליה".

"בחרנו בעיצוב של פרחים וצמחים יבשים, בעיקר בצבעי אדמה ומדבר שיתכתבו עם הסטייל של המקום ביחד עם נוצות מיוחדות ופרחים לבנים טבעיים. הנוצה הייתה הלוגו של החתונה שלנו והיא שולבה גם בהזמנה ובשאר המיתוג של החתונה."

 "טיפ לזוגות שלפני – פשוט תהנו מהיום הזה. תזכרו שזכיתם לחגוג את האהבה שלכן עם הבני/בנות זוג וזה הדבר הכי חזק שיש!. אנחנו היינו בגישה של להשקיע הכל לפני, לדבר עם כל הספקים ולעשות עם כל אחד תיאום ציפיות אך ביום החתונה פשוט הרפנו מהכל כי ידענו שמעכשיו כלום לא בשליטתנו וזה עזר לנו להנות ולהשתחרר!"